Vyberte podkategorii

 • Aroma lampy

  Olejové aroma lampy

  Co je to olejová aroma lampa?

  Aromalampy jsou používány k tepelnému rozptýlení éterických olejů v rámci aromaterapií, esoteriky, nebo jen tak, pro příjemnou relaxaci v prostředí Vašeho domova a nejen to. Olejové lampy Ashleigh & Burwood jsou většinou vyrobeny z působivé skleněné mozaiky, nebo porcelánu a jsou tak přkrásným bytovým doplňkem

   

  Olejové aroma lampy se dělí na svíčkou řízené lampy u kterých se používá malá čajová svíčka umístěná pod nádobu k odpařování směsi vody a éterického oleje. Novodobá moderní technologie využívá k odpařování směsi kombinaci elektro-mechanických vlastností ultrazvuku.

   

  Společnost Ashleigh & Burwood je předním výrobcem v oblasti bytových vůní a jejich výrobky vynikají opravdu jedinečným designem v podobě barevných skleněných mozaiek. Pojďte se podívat na naši nabídku.

 • Katalytické lampy

  Katalytické lampy Ashleigh & Burwood

  Co je to katalytická lampa?

  Pocházejí z roku 1898, kdy francouzský lékárník vytvořil katalytický spalovací systém k dezinfikaci vzduchu v nemocnicích. Původní modely byly vyrobeny ze skla nebo z křišťálu a fungovaly na stejné bázi jako dnes - rozptylu katalytickým spalováním.

   

  Katalytický hořák chytá a ničí bakterie, spóry a molekuly, které šíří zápach. Prolínání vzduchu a konvekční tah zajistí, že je zápach odstraněn stejně jako vzdušné mikroorganismy. Katalytické lampy vzduch před navoněním ještě vyčistí.

  Ve dvacátých letech minulého století přišli designéři s nápadem vytvořit lampy s estetickou hodnotou, které by mohly být nabízeny i samotným zákazníkům. Tak se katalytické lampy, které byly předtím používány k čištění vzduchu pouze v různých institucích, dostaly i do domácností.

  Čističe vzduchu a podobné spreje většinou zápach maskují. Katalytické lampy naopak vzduch aktivně čistí a až poté uvolňují intenzivní vůni do širokého prostoru. Běžné pachy v domácnosti způsobené vařením, domácími zvířaty, tabákem nebo cvičením můžou být pomocí katalytickýé lampy Ashleigh & Burwood bezpečně a efektivně odstraněny.

   

  Ashleigh & Burwood je přední značkou v tomto odvětví a nabízí nejlepší ceny a nejlepší výběr katalytických lamp a vůní a doplňků.

     Je dobré vědět

 • Sonické difuzéry

  Sonické difuzéry

  Co je to sonický aroma difuzér?

   

  Sonický aromadifuzér mění běžnou vodu na jemnou páru a funguje tak jako zvlhčovač vzduchu i ionizér. Když přidáte do vody pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje a amora™ Scent Hub se stane aroma difuzérem, jenž vám provoní interiér podle vašeho přání.

   

  Zážitek pro více smyslů.Vyberte si pro svůj sonický difuzér esenciální oleje podle svých preferencí, ať už pro jejich aromaterapeutické účinky nebo proto, že jejich vůni zkrátka milujete. Buďte kreativní! Kombinujte oleje a vytvořte si synergickou směs, jež vám perfektně sedne.

   

  Regulujte osvětlení podle vaší nálady. Sonické difuzéry se svými světelnými modely, které mohou, ale nemusí měnit barvu, přinesou do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice svým ambientním osvětlením nový ústřední prvek, který si zamilujete.

   

  Pro celistvý vícesmyslový zážitek si můžete zvolit model APOLLO, jenž umožňuje přehrávat hudbu dle vašeho výběru, čímž dále obohacuje nastavenou atmosféru. Nádherné designové řady APOLLO umožňují přehrávat hudbu pomocí vysoce kvalitního reproduktoru se zabudovaným Bluetooth přijímačem, jenž vám umožní pouštět hudbu či audiosoubory přímo ze smartphonu nebo vašeho mp3 zařízení.

   

  Je dobré vědět

 • Aroma difuzéry

  Aroma difuzéry Ashleigh & Burwood

  Aroma difuzér příjemně osvěží ineteriér

  Přírodní vonné aroma difuzéry jsou nejen příjemným osvěžením, ale i krásnou dekorací Vašeho interiéru. Perfektně šíří vůni díky odpařování náplně a pozvolném dávkování z několika bambusových tyčinek.

   

  V naší nabídce je mnoho kolekcí, dárkových souprav difuzérů a vonných náplní od společnosti Ashleigh & Burwood London a německého výrobce Möve.

 • Vůně do šatníku

  Katalytické lampy Ashleigh & Burwood

  Vonné pomandery, sáčky a spreje?

  pojďte se podívat na naši nabídku šatních parfémů, které skvěle nahradí stále stejné vůně běžných aviváží. Vaše prádlo provoníte krásnými a unikátními vůněmi přímo ve vaší skříni. 

   

  Vonné pomandery jsou také pěkným doplňkem a udělají raodst i jako dárek Vašim blízkým. Produkty Londýnského výrobce Ashleigh & Burwood v naší nabidce zahrnují také bytové spreje s exkluzivními královskými vůněemi a krásnou unikátní vonnou keramiku se světoznámým motivem SANTORO London.

   

 • Vonné tyčinky

Doporučujeme

na stránku
Zobrazeno 1 – 51 z 229 položek
Zobrazeno 1 – 51 z 229 položek