Vyberte podkategorii

 • Aroma svíčky
 • Dekorativní svíčky

  Dekorativní svíčky Lene Bjerre

  Dekorativní svíčky - Lene Bjerre

  Zde najdete všechny ty malé krásné věci, kterými perfektně doplníte svůj interiér - svíčky. Velikou výhodou těchto svíček je velmi úsportné hoření a skvělý plášt, který nikdy nedovolí vosku uniknout na stůl, nebo poličku. Do kolekce svíček tohoto dánského výrobce, patří elegantní večerní svíčky, sloupové svíčky s rustikálním či hladkým povrchem a bohaté dekorační svíčky s elegantními i trendy motivy. Vyberte z kolekcí Rustic, Basic, nebo elegantní Blue mood.

 • Tácky pod svíčky
 • Čajové svícny
 • Lucerny

  Lucerny Lene Bjerre

  Lucerny - Lene Bjerre

  Lucerny jsou historicky velmi staré a jejich užitná hodnota časem přechází v hodnotu převážně designovou. Dánská společnost Lene Bjerre je skvělým výrobce v oblasti bytového designu ve stylu vintage a nabízí velké množství luceren a hurikánů, které vnesou pocit tepla do Vašich domovů a zahrad. V naší nabídce je několik kolekcí a každá z nich je složena z produktů z ostatních kategorií, které k sobě designově a hlavně tématicky ladí. Lucerna nebo hurikán vypadá skvěle jako na zahradním stolování s přáteli, stejně jako vytvoří hřejivou atmosféru v interiéru. 

   

  Hurikán lze narozdíl od lucerny díky volnému stropu, použít na aranžování květin, umělých květin, kamínků, písků, nebo jakékoliv jiné dekorace vhodné pro umístění do skla. Oba typy výrobků lze doplnit krásnými svíčkami s elegantními i trendy motivy. Vyberte z kolekcí Rustic, Basic, nebo elegantní Blue mood.

 • Svícny

Doporučujeme

na stránku
Zobrazeno 1 – 51 z 188 položek
Zobrazeno 1 – 51 z 188 položek