Vyberte podkategorii

 • Froté ručníky a osušky

  Katalytické lampy Ashleigh & Burwood

  Froté ručníky a osušky Möve.

  Ručníky a osušky, které najdete v našem obchodě Bon Affaire, jsou převážně od německé značky Möve. Výrobce, který téměř sto let vyrábí froté ve své vlastní továrně v Německu. Nabízíme vám tedy kvalitu "Made in Germany", která vás bude hýčkat ve vašich koupelnách dlouhá léta. Möve se orientuje nejen na kvalitu, ale i na design, proto každoročně přináší aktuální kolekce, které jsou v souladu se světovými trendy. Hlavní designér této značky Michael Ungerer pracoval více než dvacet let společně s Wolfgangem Joopem na módní značce Joop!, Následně také na značce Wunderkind.  

   

  Přesvědčte se na vlastní oči a pojďte se podívat na naši nabídku těch nejkvalitnějších froté bambusových, lněných a bavlněných ručníků. Nové kolekce promění vaši koupelnu v zcela nový rozměr.

 • Froté župany

  Katalytické lampy Ashleigh & Burwood

  Froté župany Möve.

  Župany, které najdete v našem obchodě Bon Affaire, jsou převážně od německé značky Möve. Výrobce, který téměř sto let vyrábí froté ve své vlastní továrně v Německu. Nabízíme vám tedy kvalitu "Made in Germany", která vás bude hýčkat ve vašich koupelnách dlouhá léta. Möve se orientuje nejen na kvalitu, ale i na design, proto každoročně přináší aktuální kolekce, které jsou v souladu se světovými trendy. Hlavní designér této značky Michael Ungerer pracoval více než dvacet let společně s Wolfgangem Joopem na módní značce Joop!, Následně také na značce Wunderkind.  

   

  Přesvědčte se na vlastní oči a pojďte se podívat na naši nabídku těch nejkvalitnějších froté županů. Nové kolekce změní styl Vašeho oblečení pro domácí chvíle pohody.

 • Koupelnové předložky
 • Koupelnové doplňky

  Koupelnové doplňky Lene Bjerre a Möve

  Skvělý design a perfektní zpracování koupelnových doplňků.

  To jsou designové výrobky dánského výrobce Lene Bjerre a perfektní řemeslná výroba v podání německého výrobce Möve. Tyto krásné věci udělají radost každé hospodyni a vnesou do Vašeho interiéru jedinečnou atmosféru.

   

  Každá kolekce je vždy jedinečna a vždy originální. . Produktové řady těchto světoznámých značek prolínají moderní design s nádechem vintage stylu. Lze tedy vybrat správný doplňek do každého typu interiéru. Na výběr je z mnoha typů kelímků, dávkovačů, držáků, kartáčů a dalšího koupelnového vybavení.

   

  Na výrobu jsou použity ty nejkvalitnějsí materiály jako například keramika, nerezová ocel, bílý pískovec, mnoho typů ušlechtilého dřeva a další skvělé a velmi odolné materiály. 

Doporučujeme

na stránku
Zobrazeno 1 – 51 z 464 položek
Zobrazeno 1 – 51 z 464 položek